Jakie kwiaty można trzymać w domu?

Istnieje wiele odmian kwiatów, które mogą być przechowywane w domu. W zależności od rodzaju kwiatów, które chcesz, możesz umieścić je w wazonie lub użyć pianki kwiatowej. Ważne jest, aby pamiętać, że kwiaty powinny być przechowywane w chłodnym i suchym miejscu. Poniżej znajdują się krótkie opisy kwiatów, które mogą być przechowywane w domu:

-Pansy: Pansy to najczęstszy rodzaj kwiatów, które są trzymane w domu. Można je trzymać w otwartym polu lub we własnym ogrodzie, a nawet na trawniku przed domem. Najlepszym czasem na sadzenie bratka jest późne lato. Pansy pozostaje świeży przez długi czas, tak długo jak to jest przechowywane z dala od światła słonecznego i wody.

-Sweet Pea: Kwiat słodkiego groszku ma słodki zapach, który czyni je bardzo atrakcyjnymi wśród ludzi. Możesz je uprawiać w ogrodzie lub na balkonie, odpowiednio je pielęgnując. Możesz również użyć pianki kwiatowej z kwiatem słodkiego groszku, aby utrzymać je w domu. Jednak bardzo szybko więdną i trzeba o nie odpowiednio dbać, aby pozostały świeże przez długi czas.

-Gerbera: Gerbera to jasny pomarańczowy kolor kwiatu, który ma dłuższą żywotność niż większość innych rodzajów kwiatów, takich jak róże i lilie na przykład. Więcej na: lovihomi.pl