Czy wieszak na ubrania jest dobrym rozwiązaniem?

Wieszanie płaszczy i kurtek na wieszaku jest często postrzegane jako jeden z najprostszych sposobów na utrzymanie porządku w domu. Koniec z mokrymi butami na podłodze, koniec z kurtkami leżącymi w stertach na krzesłach lub szafkach nocnych. A jednak, pomimo tego, że jest tak popularny i pozornie łatwy w użyciu, wiele osób stwierdza, że wieszanie ich odzieży wierzchniej nie zawsze działa tak dobrze, jak się spodziewali. Jest kilka problemów z tym powszechnym rozwiązaniem.

Pierwszym problemem z wieszaniem kurtek i płaszczy na wieszaku jest to, że musisz mieć gdzie je umieścić w pierwszej kolejności. Jeśli mieszkasz w małym mieszkaniu lub domu, istnieje prawdopodobieństwo, że nie masz dodatkowego pokoju, który można poświęcić wyłącznie na przechowywanie ubrań – a nawet jeśli, nie ma gwarancji, że każdy będzie chciał powiesić swoje ubrania, zamiast umieścić je w szafie lub po prostu rzucić je na krzesło lub łóżko. Inną kwestią jest to, ile miejsca będziesz potrzebował dla całej rodziny lub gospodarstwa domowego – w większości domów, po prostu nie ma wystarczającej ilości miejsca na ścianie dla wszystkich płaszczy, aby mieć swój własny kołek.

Drugi problem z używaniem wieszaka na płaszcze to to, co się dzieje, gdy faktycznie natkniesz się na swoją kurtkę podczas szukania czegoś innego. Więcej na: slowerful.pl