Adriana Lima – czy znasz tą modelkę?

Adriana Lima jest jedną z najsłynniejszych brazylijskich modelek na świecie. Urodziła się w 1981 roku, a w branży jest już od ponad 20 lat.

1. Jak opisałabyś jej styl? Styl Adriany najlepiej można opisać jako gładki, elegancki i seksowny. Jej włosy są ścięte w idealnie prostej linii, a makijaż jest zawsze nienaganny. Ubiera się zgodnie z najnowszą modą, ale jej gust jest klasyczny i nigdy nie jest krzykliwy czy jaskrawy.

2. Jakie są niektóre z twoich ulubionych strojów, które nosiła? Moim ulubionym strojem do tej pory był ten, w którym założyła prosty czarny kombinezon z gorsecikiem na tegorocznych Złotych Globach. Był klasyczny i szykowny, i pasował do niej idealnie, pokazując jej stonowaną sylwetkę. Kolejną z moich ulubionych była jasnoniebieska sukienka z dekoltem w szpic, którą założyła na jedno z wydarzeń brazylijskiego tygodnia mody. Podobała mi się również prosta czerwona suknia z kokardą, którą założyła na Festiwal Filmowy w Cannes, ale przyznam, że uwielbiam, gdy nosi coś obcisłego lub odkrywającego ciało – jej ciało wygląda niesamowicie w każdym rodzaju ubrań!

Więcej na: catchlife.pl