Sufity Armstrong

Źródło: https://baustoff-metall.com.pl/

Sufity Armstrong to nowoczesne konstrukcje dedykowane biurom, sklepom, hotelom, szkołom, placówkom opieki zdrowotnej, dworcom, lotniskom oraz wielu innym obiektom, które wymagają zastosowania wszechstronnych i funkcjonalnych rozwiązań. Sufity te zostały stworzone przez markę Armstrong, specjalizującej się w projektowaniu i produkcji systemów podwieszanych. Konstrukcje te wyróżnia wysoki poziom bezpieczeństwa, izolacja akustyczna i ponadprzeciętna estetyka, a ich ofertę znajdziesz w naszej hurtowni Baustoff + Metall.

Czym wyróżnia się sufit Armstrong?

Sufit Armstrong bazuje na najwyższej jakości profilach konstrukcyjnych oraz płytach sufitowych, dzięki którym doskonale sprawdza się w wielu pomieszczeniach. Jego zastosowanie poprawia wydajność budynku, a jednocześnie zwiększa dekoracyjność przestrzeni wewnętrznej. Sufity te powstają przede wszystkim z wełny mineralnej. Ich elementy konstrukcyjne oraz dodatkowe akcesoria spełniają wymogi użytkowe określane w różnych projektach, związane głównie z właściwościami przeciwpożarowymi, akustyką, odpornością na wilgoć czy kwestiami higienicznymi.

Kompletny system sufitowy

Konstrukcje Armstrong bazują na kompletnych systemach sufitowych, co pozwala na ich kompleksowe zaplanowanie. Poszczególne elementy pozwalają na łatwe i szybkie zaprojektowanie, a następnie wykonanie sufitu podwieszanego. Ze względu na wysoką jakość systemu zawieszenia oraz płyt sufitowych cały proces powstawania sufitu jest bardzo prosty. Montaż przebiega w sprawny sposób zarówno w pomieszczeniu zupełnie nowym, jak i tym remontowanym lub modernizowanym. Sufit wykonany z paneli tego typu z powodzeniem pozwala na uzyskanie pożądanych parametrów dla danego wnętrza, zapewniając przy tym zachowanie jego wszystkich funkcji użytkowych.