Hotel Warszawa Lotnisko Chopina

Hotel Warszawa Lotnisko Chopina oferuje wygodne i ładne apartamenty, które czekają na Państwa przyjazd. Zaprojektowane i urządzone w dość nowoczesny i stylowy sposób, będą stanowiły doskonałą bazę wypadową do spotkań biznesowych, prowadzenia narad czy po prostu spędzania czasu z przyjaciółmi. Organizatorzy kładą duży nacisk na jakość, a dzięki temu udaje im się zachować przystępną cenę dla swoich gości.

Hotel Warszawa Lotnisko Chopina położony w samym sercu handlowej części Warszawy, jest idealnym miejscem na pobyt w stolicy, a jednocześnie doskonałą bazą wypadową do odkrywania Warszawy oraz blisko warszawskiego lotniska: Chopina. Hotel oferuje nowoczesne pomieszczenia, komfortowe zakwaterowanie i ciepłą obsługę we wszystkich pomieszczeniach. Hotel oferuje wszystko, aby Państwa pobyt był przyjemny i relaksujący: stylowy wystrój, wysoką jakość usług oraz doskonałą kuchnię z daniami przygotowywanymi z najwyższej jakości produktów pochodzących z dworków należących do właściciela.

Hotel Warszawa Lotnisko Chopina znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie, w odległości pięciominutowego spaceru od lotniska. Będą Państwo narażeni na mniejszy hałas i zakłócenia. Każdy pokój gościnny wyposażony jest w łazienkę, telefon, radio, telewizję satelitarną. Oferty obejmują pokoje trzyosobowe z łóżkami małżeńskimi i pojedynczymi, jak również pokoje dwuosobowe tylko z łóżkami małżeńskimi. Prosimy wybrać to, co Państwu odpowiada, w zależności od pożądanego układu łóżek.

Hotel Warszawa Lotnisko Chopina to doskonałe miejsce, aby położyć głowę po długim locie. Położony 5 minut od Lotniska Chopina w Warszawie, jest idealną lokalizacją dla osób podróżujących służbowo. Otoczony restauracjami, kawiarniami i miejscami rozrywki, z dostępem do transportu publicznego do okolicznych miast, sprawia, że zawsze będziesz miał co robić.