Jak nosić spodnie z wysokim stanem – co robić, a na co uważać? Łap gotowe wskazówki!

Jest coś niesamowitego w spodniach z wysokim stanem. Coś szykownego, pociągającego i seksownego. Nie przypominają zwykłych spodni, które nosimy na co dzień. W rzeczywistości każda dziewczyna powinna mieć swoje spodnie z wysokim stanem, ponieważ wydają się wydobywać z każdej kobiety to, co najlepsze.

Niezależnie od tego, czy jesteś drobna, czy krągła, zawsze znajdzie się fason dla Ciebie – a zwłaszcza, jeśli kupujesz spodnie z wysokim stanem w miejscach takich jak https://butiklalala.pl/spodnie-z-wysokim-stanem – już na pierwszy rzut oka widać, że Butik LaLaLa zna się na rzeczy! Dobrą rzeczą jest to, że spodnie z wysokim stanem pomagają ukryć tłuszcz z brzucha, dzięki czemu nie musisz mieć płaskiego brzucha, aby dobrze się w nich czuć i fajnie wyglądać.

Poza tym, jak w każdym innym stroju, obowiązują zasady noszenia również względem spodni z wysokim stanem. Być może nikt Ci o tym nie powiedział wcześniej, ale powinnaś wziąć pod uwagę te nakazy i zakazy, gdy nosisz spodnie z wysokim stanem i chcesz to robić jak fashionistka!

Wskazówka #1 Krótki top i spodnie z wysokim stanem – wypróbuj tego połączenia!

Wiem, że nie każda z nas będzie się dobrze czuć nosząc krótki top – ale hej, jeśli dobrze się czujesz w takim fasonie – wiedz, że spodnie z wysokim stanem plus krótki top to połączenie, które nada Ci naprawdę magicznego wyglądu, który sprawi, że wszyscy będą patrzeć na Ciebie z realnym podziwem. Alternatywnie, jeśli nie jesteś fanką krótki topów – odłóż crop top na bok i nie zmuszaj się do tego, ale zamiast niego postaw na inną koszulę, czy bluzkę i włóż ją do spodni. Po prostu nie ma sensu zakładać spodni z wysokim stanem, jeśli chcesz tylko zakryć ich fantazyjne szczegóły długą bluzką. Tak się tego nie robi, a zwłaszcza jeśli zależy Ci na tym, by naprawdę modnie wyglądać.

Wskazówka #2 Spodnie z wysokim stanem muszą być spodniami z wysokim stanem – niczym innym!

Twoje spodnie są z wysokim stanem, albo nie. Niczego nie wymusza, bo to prowadzi donikąd. Jeśli zmusisz zwykłe spodnie do symulacji projektu z wysokim stanem stworzy to irytującą przestrzeń w okolicy krocza, która wygląda absurdalnie, a do tego naprawdę nie jest wygodna. Dzisiaj możesz dostać spodnie z wysokim stanem w tak dużym wyborze i w tak dobrych cenach, że naprawdę nie ma sensu stosować innego podejścia, aniżeli kupić sobie właśnie parę, która idealnie się mieści w tej kategorii i równocześnie sprzyja Twojej sylwetce.

Wskazówka #3 Upewnij się, że masz spodnie z wysokim stanem o odpowiedniej długości

Twoje spodnie z wysokim stanem nie powinny być za długie ani za krótkie. Skąd wiedzieć, że wybrany model spełnia takie warunki? Najlepszym punktem wyjścia jest po prostu zapamiętać te dwie podstawowe zasady.

Kiedy rozpoznać, że spodnie z wysokim stanem mają odpowiednią długość?

  • Jeśli mowa o fasonie z szerokimi nogawkami – upewnij się, że rąbek dotyka czubków palców, ale nie zamiataj podłogi.
  • Z drugiej strony obcisłe spodnie z wysokim stanem powinny kończyć się w okolicy kostki – wszystko za kostką wygląda fatalnie.

Jeśli nie masz pewności, czy spodnie z wysokim stanem które aktualnie posiadasz są właściwe – zapytaj bardziej doświadczoną koleżankę, lub bezpośrednio sprzedawcy, których ich szeroki wybór oferuje. Na pewno możesz liczyć na uprzejmą i fachową pomoc.

Wskazówka #4 Unikaj nadmiernych dodatków i akcesoriów

Jeśli chcesz nosić spodnie z wysokim stanem z prawdziwym szykiem – nie przesadzaj, jeśli chodzi o ilość i krzykliwość akcesoriów i innych dodatków. Owszem – możesz uzupełnić swoje spodnie z wysokim stanem paskiem, ale poza tym powinnaś być bardzo minimalistyczna pod względem akcesoriów. Już same w sobie spodnie z wysokim stanem przyciągną całą właściwą uwagę, a przesadzenie z akcesoriami przekieruje uwagę na inne obszary niż dobrze zaznaczona talia. Skoro już tyle spędziłaś czasu na tym, by znaleźć idealne spodnie z wysokim stanem na pewno będziesz chciała tego uniknąć – więc jeszcze raz powtarzamy: tworząc z nimi codzienną stylizację zdecydowanie stawiaj na subtelny minimalizm, zamiast przesytu i splendoru.

Oczywiście te cztery wskazówki, jeśli chodzi o spodnie z wysokim stanem i ich stylizacje to zaledwie początek pomocnych porad i inspiracji, odnośnie do tego, jak je nosić modnie i właściwie. Warto przede wszystkim znaleźć swój własny pomysł na nie, a dzisiaj nie będziesz mieć z tym żadnego problemu, biorąc pod uwagę to, jak wiele opcji masz do swojej dyspozycji. Nic tylko korzystać!